Gėlynų įrengimas

Tinkamai parinkti ir suplanuoti dekoratyviniai augalai suteikia Jūsų aplinkai jaukumo ir dekoratyvumo. Profesionalūs darbuotojai padės išspręsti nemažai problemų, jeigu sklypas nėra idealiame gamtos prieglobstyje.  Skoningai apželdinto kiemo privalumai yra tai, kad jis suteiks Jums daug teigiamų emocijų,  galėsite gerėtis augalų kuriamu grožiu, daugiau laiko leisti atvirame ore bei turėti niekeno netrukdomą poilsio ir laisvalaikio erdvę.

Sodiname tiek pavienius medžius, tiek jų masyvus, įrengiame tiek mažus, tiek didelio ploto gėlynus, įrengiame alpinariumus. Dirbame naudodami kokybiškas medžiagas, todėl įrengtas gėlynas su tinkama priežiūra bus ilgalaikis.

Numačius gėlynų ir augalų kompozicijų stilistiką bei dekoratyvinių augalų išdėstymo tankumą, paviršiai gali būti dengiami dekoratyvine skaldele arba pušų žievės mulču. Pirmu sluoksniu dengiama geotekstilė stabdo piktžolių dygimą iš grunto, kas palengvina gėlynų priežiūrą. Nepertraukiamo ir kintamo žydėjimo kompozicijos su gėlėmis, krūmais, spygliuočiais ir lapuočiais augalais džiugins akis ir įneš gyvybės Jūsų erdvei.